Bulldog Media
Ons team

We hebben super professionals

Bij Bulldog Media werken alleen maar super professionals die buiten hun sterke eigenschappen ook nog eens erg gezellige mensen zijn

90

Jaar ervaring in huis

70

professionals in dienst

Bulldog Media

Ontmoet ons team

Stuk voor stuk professionals in hun vak maar daarnaast ook nog eens supergezellig!

Johan van Dam

Johan van Dam

johan@bulldogmedia.nl
Kristy de jong

Kristy de Jong

kristy@bulldogmedia.nl

Eline Zwinkels

eline@bulldogmedia.nl
Ellen ouwendijk

Ellen Ouwendijk

ellen@bulldogmedia.nl
Timo

Timo Klinge

timo@bulldogmedia.nl
Bjorn

Bjorn van den Berg

bjorn@bulldogmedia.nl

Neem nu vrijblijvend contact met ons op

Wij staan te trappelen om jouw project te realiseren en wij gaan een glimlach op jouw gezicht toveren.